Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 (ACK-SLV-850-BK-EU) 850W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343425
Є на складі
Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 (ACK-SLV-850-BK-EU) 850W (UA) 1stPlayer HA-850BA7 (ACK-SLV-850-BK-EU) 850W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
+5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 70.8А; +12V2: немає; +12V3: немає; +12V4: немає; +5Vsb: 3A; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
1stPlayer HA-850BA7 – сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus Silver. В елементній базі блоку живлення застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність та ефективність з тихою роботою – найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за відмінну ціну. Особливості: - Підтримка ATX3.1 та PCIe 5.1 - Кабель постійного струму 12V-2x6 - Рельєфний кабель постійного струму - Сертифікат Cybenetics та 80 Plus Silver - Електролітний конденсатор Teapo - Захист: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 70.8А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 3A
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 4
Molex: 2
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Довжина кабелю: MB (24) pin - 495 мм; CPU (4+4) pin - 560 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 520 мм; PCIE (12+4) pin - 670 мм; Molex + SATA - 340 + 150 + 150 мм
Модульне підключення: немає
Наявність підсвічування: без підсвічування
Габарити: 145х150х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
ККД: 90.47%
PFC (Power Factor Correction): активний
Охолодження: 1х140 мм
Рівень шуму: немає даних
SIP (захист від стрибків струму та напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
OCP (захист від перевантаження через струм): є
OTP (захист від перегріву): є
Форм-фактор: ATX
Потужність: 850 Вт
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Silver
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 70.8А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 3A
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 4
Molex: 2
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Модульне підключення: немає
Габарити: 145х150х86 мм
Вага: немає даних
Колір: чорний
ККД: 90.47%
Охолодження: 1х140 мм
Рівень шуму: немає даних
OTP (захист від перегріву): є
Форм-фактор: ATX
Потужність: 850 Вт
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...