Карта пам'яті 16GB UHS-I Class 10 T&G (TG-16GBSD10U1-00)
Залишити відгук
Код товару: 165006
Уточнити наявність
T&G
T&G
Детальніше про товар
198
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип карти: microSDHC
Об'єм пам'яті: 16 ГБ < br /> Клас швидкості: UHS-I Class 10
Стандарт CompactFlash: -
Перехідник в комплекті: немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Об'єм пам'яті 16 Гб
Стандарт пам'яті MicroSD
Клас Class 10
Всі характеристики
Тип картки: microsdhc
Том пам'ять: 16 Гб
Клас швидкості: UHS-I клас 10
Стандарт CompactFlash: -
Адаптер у комплекті: Ні
Часті питання про Карти пам'яті
💲 Ціни на Карти пам'яті. Скільки коштують Карти пам'яті?
💻 Де купити Карти пам'яті у Львові?
🔥 Карти пам'яті які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: microSDHC; Клас швидкості (SD): Class 10; Швидкість читання даних: 100 Мб / сек; Швидкість запису даних: 10 Мб / сек; Значення швидкості: 667 x; Ширина: 70 мм; Висота: 10 мм; Довжина: 130...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Процесор: Intel® Core™ i5-1334U (10 ядер, 12 потоків, 1,30–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000...
Вхідна напруга: 12 В; Вихідна потужність: 300 Вт; Вихідна напруга: 220 В; Кількість розеток: 1; Спосіб підключення: затискачі; Особливості: захист від короткого замикання,...
Тип оперативної пам'яті: DDR5; Об'єм одного модуля: 16 ГБ; Кількість модулів в комплекті: 1; Частота пам'яті: 5600 МГц; Напруга живлення: 1.1В; Схема таймінгів: 46-46-46; Система...
; Об'єм пам'яті: 48 Гб; Кількість модулів у наборі: 2; Частота пам'яті: 8400 МГц; Стандарти пам'яті: PC5-67200; Таймінги: CL40-52-52; Напруга живлення: 1.45 В; Охолодження: з радіатором...
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: 1851, AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156; Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвічування: ARGB; Максимальний TDP: 350 Вт;...