Жорсткий диск 1.2TB Seagate (ST1200MM0009) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 286464
Уточнити наявність
Seagate
Seagate
Форм-фактор: 3.5"; Об'єм: 1.2 TB; Швидкість обертання шпинделя: 10000 об/хв; Розмір буфера: 128 MB; Інтерфейс: SAS; Умови повернення: Повернення товару можливе тільки за умови цілісності заводської упаковки;
Ремонт
Основні
Тип жорсткого диска Внутрішній
Ємність накопичувача 1.2 ТБ
Форм-фактор 3.5
Інтерфейс SAS (SCSI)
Всі характеристики
Форм -фактор: 3,5 "
Том: 1,2 ТБ
Розмір буфера: 128 Мб
Інтерфейс: SAS
Часті питання про Жорсткі диски HDD
💲 Ціни на Жорсткі диски HDD. Скільки коштують Жорсткі диски HDD?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Об'єм жорсткого диска (GB): 1000; Інтерфейс: SATA III (SATA / 600); Форм-фактор: 2.5"; Швидкість обертання (об / хв): 5400; Об'єм буфера (MB): 8; Максимальний рівень шуму (дБ): 25; Потужність: до...
Об'єм жорсткого диска (GB): 2000; Інтерфейс: SATA III (SATA / 600); Швидкість обертання (про / хв): 5400; Форм-фактор: 3.5"; Об'єм буфера (MB): 64; Габарити: 101.6 x 147 x 26.1 мм; Серія: WD Blue;...
Об'єм: 14 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 512 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Лінійка (Серія): WD Purple Pro; Швидкість передачі даних: 255 МБ / с;...
Об'єм: 6 TB; Швидкість обертання шпинделя: 5400 об / хв; Розмір буфера: 256 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Лінійка (Серія): IronWolf; Швидкість передачі даних: 202 МБ / c;...
Об'єм: 1 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 256 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Швидкість передачі: 220 МБ / c;
Об'єм: 1 TB; Швидкість обертання шпинделя: 5400 об / хв; Розмір буфера: 256 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Лінійка (Серія): IronWolf; Швидкість передачі даних: 180 МБ / с;...
Об'єм: 22 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 512 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Швидкість передачі даних: 600 МБ / с; Iнше: HDD для NAS; Рівень шуму: 32...
Об'єм: 6 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 512 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Лінійка (Серія): WD Red Pro; Швидкість передачі даних: 238 МБ / с; Iнше:...
Переглянуті товари
Новинка
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 500 Вт; Об'єм ємності: 500 мл; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Додатково: звуковий сигнал закінчення роботи,...
Потужність (Вт): 450; Номінальна напруга: 230V / 7,5A; Канал + 3,3V: 14 А; Канал + 5V: 25 A; Канал + 12V 1: 14.А; Канал + 12V 2: 13.А; Канал -12V: 0.5 A; Канал + 5Vsb: 2.5 А; SATA power: 2; HDD (IDE): 2
Уточнити наявність
Товар очікується
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 92 мм; Тип підшипника: HDB (гідродинамічний); Максимальна швидкість обертання вентиляторів: 1500RPM; Матеріал корпусу:...
Розмір області сканування: 216 x 356 мм; Висота: 133 мм; Ширина: 298 мм; Глибина: 135 мм; Вага: 2.5 кг; Тип: протяжний; Датчик зображення: CMOS; Оптична роздільна здатність: 600 dpi;...