Блок живлення Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 299466
Уточнити наявність
Блок живлення Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Тип БП модульні, для комп'ютерів Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Стандарт БП ATX 12V v3.0 Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Потужність 750 Вт Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Модульне підключення кабелів Semi Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Модуль PFC активний Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)
Xilence
Xilence
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v3.0; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Semi; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 3x6+2 pin, 1x16 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Модульні, для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V V3.0
Сила: 750 Вт
Модульне з'єднання кабелю: напів
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 3x6+2 PIN, 1x16 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 62.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х140 мм
Розміри, мм: 160 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: геймерські (ігрові); Призначення: для ноутбука, для комп'ютера; Підключення: провідне; Конструкція: повнорозмірні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм, USB; Тип...
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення...
Xilence 750W (XP750MR9.2) (UA)