Увага! Супер-ціни! Купуйте смарт-годинники Samsung по найнижчій ціні в Україні! Переходь за посіланням!
Самовивіз товару за адресами в м. Одеса та Харків

Xiaomi для смартфонів — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харків Україна

Додаткові аксесуари Xiaomi для смартфонів — це переважно дротяні і безпровідні зарядні пристрої, а також кабелі, триподы і моноподы. Це універсальні модулі із стандартними інтерфейсами, які, як правило, підходять до більшості гаджетів.

Безпровідні зарядні пристрої

Безпровідні зарядники Xiaomi мають самі різні конфігурації. Так, модель S1 Vertical Wireless Charger є вертикальним облаштуванням прямокутної форми, яке підходить практично під усі поширені мобільні телефони, що підтримують стандарт Qi.

Котушка має подвійну структуру, тому смартфон можна розташувати як вертикально, так горизонтально. Швидкість зарядки при цьому ніяк не змінюється. Зарядник має оптимальний нахил в 65°, завдяки якому мобільним девайсом зручно користуватися сидячи за робочим столом.

Більшість зарядних пристроїв підлаштовуються під девайс. А також має продуману конструкцію, яка охолоджує мобільний пристрій, не даючи йому перегріватися і збільшуючи швидкість заряджання. До речі, девайс надійно фіксується. Так що вірогідність падіння або будь-яких інших ушкоджень украй мала.

Мережеві зарядні пристрої

Мережеві зарядні облаштування Xiaomi — це розумні зарядники, які самостійно вибирають струм і напругу, відповідні саме до конкретного пристрою. Деякі моделі підтримують відразу декілька технологій швидкої зарядки QC (QC2.0, QC3.0).

СЗУ виготовлені з міцного і пожежобезпечного пластика. А також мають надійний захист від перегрівання і перевантаження, короткого замикання або перезарядки.

Є менш універсальні моделі. Наприклад, Mi 65 Вт Laptop Charger. Цей пристрій з USB- портом Type - C, яке підходить тільки для пристроїв, розрахованих на не більше, ніж 65 Вт. Підтримувана вхідна напруга складає 100-240 В. Тут також є присутньою хороша захищеність від перепадів напруги і перегрівання пристрою.

Моноподы і триподы

Моноподы і триподы — зручні пристрої для тих, хто любить фотографію. У компанії Xiaomi ці інструменти мають розширений набір функцій і можливостей.

Наприклад, трипод Selfie Stick Tripod йде в комплекті з пультом дистанційного керування, завдяки якому можна робити знімки на відстані від мобільного пристрою. А якщо зафіксувати інструмент на тренозі, знімок вийде набагато чіткіше.

Кабелі

Кабелі є зручним і універсальним рішенням для тих, хто має декілька різних пристроїв, які необхідно часто підключати один до одного.

У компанії Xiaomi є безліч типів універсальних кабелів, які підходять практично для усіх стандартних пристроїв. Це заощадить не лише простір, але також час. Найпоширеніший інтерфейс — USB Type - C.

Довжина кабелів сильно варіюється і може складати як декілька сантиметрів, так і 1-2 метри. Багато моделей підходять і для передачі даних, і для використання як зарядки, і для демонстрації зображень.

Джойстики

Джойстик Xiaomi є універсальним безпровідним облаштуванням управління, яке можна підключити до смартфону, ноутбука або TV- приставці.

Девайс має продуману ергономіку і зручно лежить в руці. Кнопки розташовані максимально комфортно для гравця і можуть обертатися на 360 градусів. Завдяки якісним матеріалам корпусу, пристрій надійно захищений від подряпин і потертостей. Також низька вірогідність сколов і інших фізичних ушкоджень.

Моделі оснащені модулем Bluetooth. Середній час роботи акумуляторів складає 80 годин. Якщо не використати джойстик більше п'яти хвилин, він автоматично піде в сплячий режим.

Дізнавайтеся про нові акції