Увага! Супер-ціни! Купуйте смарт-годинники Samsung по найнижчій ціні в Україні! Переходь за посіланням!
Самовивіз товару за адресами в м. Одеса та Харків

Xiaomi для ноутбуків

Xiaomi для ноутбуків — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харків Україна

Аксесуари для ноутбуків від компанії Xiaomi — це надійні і перевірені пристрої, що відрізняються якістю складання. Це ідеальне рішення для підключення ноутбуків, планшетів і інших пристроїв.

Миші Xiaomi

Компанія випускає переважно безпровідні миші з лазерним сенсором. Пристрої відрізняються чутливістю до будь-яких поверхонь і підходять до будь-яких ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів.

Також існують геймерские миші цієї марки, проте вони з'явилися нещодавно і не так популярні серед користувачів. Проте навіть стандартні миші підходять для активної гри.

Ключові особливості більшості моделей :

 • плавне ковзання на будь-якій поверхні (дерево, метал, скло, тканина і т. д.);
 • стійке до ушкоджень верхнє покриття;
 • якісні матеріали корпусу (алюміній або АВС-пластик);
 • чуйність кнопок;
 • несхильність поверхні до накопичення бруду і жиру;
 • висока швидкість передачі даних;
 • невелика вага і розмір;
 • підтримка One - Click;
 • довга робота батареї (близько року).

Усі моделі мають стильний лаконічний дизайн і добре лежать в руці. Особлива форма пристроїв знижує навантаження на зап'ястку, м'язи рук і кисть руки, оскільки при дизайні враховувалися анатомічні особливості руки.

Підключення відбувається через Bluetooth або за допомогою безпровідного USB- адаптера. Приблизна дальність роботи безпровідних пристроїв може доходити до 8-10 метрів.

Деякі миші мають ефектне підсвічування і додаткові кнопки для управління. Наприклад, останнє спостерігається у миші Mouse 2 Wireless.

Популярна модель Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition може похвалитися безшумною роботою кнопок і точністю позиціонування в 1200 dpi.

Комп'ютерні миші Xiaomi можна підключити не лише до комп'ютера, але також до планшета, смартфону, телевізора і інших пристроїв.

Перехідники і адаптери Xiaomi

Перехідники і адаптери Xiaomi — це якісні пристрої, які допоможуть швидко і безпечно зарядити гаджет або підключити його до іншої техніки. Вони сумісні практично з усіма типами пристроїв і стійкі до зношування.

Деякі перехідники оснащені спеціальним підсвічуванням. Тому ними зручно користуватися не лише вдень, але і вночі, а також при просто поганому освітленні.

Основні інтерфейси входу :

 • VGA;
 • LAN;
 • USB 3.0;
 • USB Type - C.

Одна з найбільш просунутих моделей — перехідник Mi USB - C to VGA & Gigabit Ethernet Multi - Adapter. Він має усі інтерфейси зі списку вище. Завдяки такому широкому набору перехідник здатний сполучати телевізори з ноутбуками, підключати безпровідні миші, жорсткі диски (зовнішнього типу) і навіть інтернет.

Перехідник Mi Type - C to Audio Cable менш універсальний. Проте це ідеальний вибір для любителів слухати музику. Пристрій має два роз'єми (AUDIO і Type - C), які дають можливість слухати аудіозаписи через навушники з штекером 3,5 мм miniJack.
Середня швидкість передачі даних у усіх пристроїв висока і може складати 1-5 Гбит/сек.

Багато кабелів мають на поверхні міцне кевларовое або поліуретанове покриття. Так що вони надійно захищені від стирання і інших зовнішніх ушкоджень.

В середньому, довжина перехідників цієї марки варіюється від 15 до 20 см Так що моделі компактні, зручні для носіння з собою і ніколи не заплутаються.

Щоб ознайомитися детальніше з тими або іншими аксесуарами для ноутбуків, можна вивчити інформацію, приведену на сторінках товарів. Фотографії, а також детальний опис параметрів і характеристик допоможуть остаточно визначитися з вибором. До речі, каталог регулярно поповнюється новими моделями.

Дізнавайтеся про нові акції