Бойлер Willer EVH80DRI-Libra
Код товару: 162862
Уточнити наявність
- Розділ: Бойлери
- Дивитися інші: Бойлери Willer
- Гарантія на товар: 12 місяців
Форма бойлера: slim (тонка); Тип установки: настінний; Установка: горизонтальна, вертикальна; Підводка: нижня; Тип управління: електронне; Потужність 2000 Вт; Обсяг: 80 л; Кількість ТЕНів: два; Тип Тена: "сухий" (відділений від води герметичній трубкою); Матеріал внутрішнього бака: тітанокварцевая емаль
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Бойлери
🏆 Які Бойлери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Бойлери:
Tesy BILIGHT 80 V
Tesy DRY 80V (305097)
Tesy GCH 5035 20 B12 TSR (UA)
Tesy BILIGHT COMPACT 15 A