Килимок Voltronic HUNTER WILD WOLF (YT-MHWW25/21) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 349119
Уточнити наявність
Voltronic
Voltronic
Детальніше про товар
97
Ремонт
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Довжина, мм: 300
Ширина, мм: 240
Товщина, мм: 2
Матеріал поверхні: тканина, гума
Одно/двостороння конструкція: одностороння
Сумісність з лазерною мишею: є
Сумісність з оптичною мишею: є
Колір: сірий
Є на складі
Матеріал корпусу: Лайкра на гумовій основі; Розмір: 260 х 220 x 3 мм; Колір чорний
Матеріал корпусу: Тканина; Розмір: 800 х 300 х 5 мм; Колір помаранчевий
Матеріал корпусу: Тканина на гумовій основі; Розмір: 250 х 200 х 3 мм; Колір: Чорний з малюнком
Колір чорний; Розмір: 445 x 400 x 3 мм; Матеріал корпусу: гума + тканина; Особливості: прогумована основа запобігає ковзанню килимка по самим гладких поверхнях; Комплект:...
Матеріал корпусу: Гума, тканину; Розмір: 220 х 180 х 3 мм; Сірий колір
Матеріал корпусу: Тканина, каучук; Розмір: 800 х 300 х 4 мм; Колір чорний
Матеріал корпусу: Гума, тканину; Розмір: 350 х 250 х 3 мм; Колір чорний
Часті питання про Килимки для миші
🏆 Які Килимки для миші найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Килимки для миші:
💲 Ціни на Килимки для миші. Скільки коштують Килимки для миші?
💻 Де купити Килимки для миші у Львові?
🔥 Килимки для миші які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Килимки для миші:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Основа: Гумове / Розміри: 280 x 195 мм / Особливості: Ігрові / Тип поверхні: Speed ​​ / Товщина: 2.5 мм / Колір: Black
Ширина: 900 мм / Висота: 350 мм / Товщина: 3 мм / Матеріал корпусу: текстиль / Тип поверхні: звичайна / Колір поверхні: з малюнком / Вага: 582 г
Матеріал корпусу: Тканина, каучук; Розмір: 350 x 250 х 4 мм; Колір чорний
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Процесор: Процесор Intel N200 (4 ядра, 4 потоки, до 3,70 ГГц, кеш 6 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (LPDDR5, 5200 МГц); ; Сенсорний екран: Так; 10,5; Роздільна здатність дисплея: 1920x1280;
Дисплей: 6.32" / Super Amoled (2640x1216 пікселів) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Elite + Adreno 830 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - ні / Камера: 50+50Мп + фронт 16Мп / Батарея:...
Напруга: 12 В; Місткість: 105 Ач; Призначення: для ДБЖ; Тип клем: М8; Особливості: DG (Deep cycle Gel); Розмір: 330 x 171 x 219 мм; Вага: 30 кг;