Монітор Vinga 27S110-11B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 333284
Є на складі
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga 27S110-11B (UA)
Vinga
Vinga
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: ELED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 5мс (GtG); 250 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: великий -формат, безкаркасний, домашній та офіс
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Резолюція: 1920 x 1080
Оновлення екрана: 100 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Елед
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 5 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології вдосконалення: без мерехтіння, низький синій світло
Технології синхронізації: AMD Freesync
Інтерфейси та з'єднання: 1 x vga, 1 x hdmi
Споживання електроенергії в робочому режимі: 29,7 мас.
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,4 Вт
Коригування регулювання: коригування схильності
Веса: 75x75 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Розміри з підставкою: 616 х 480 х 200 мм
Розміри без стенду: 616 x 368 x 70 мм
Вага без упаковки: 4,2 кг
Вага упаковки: 5,5 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 105 дБ; Опір навушників: 32 Ом; Чутливість мікрофона: -58 дБ; Частотний діапазон мікрофона: 30 - 16 000 Гц; Довжина кабелю (м): 2 м;...
Бренд: FSP; Форм-фактор материнської плати: MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: немає; Розташування: знизу; Кількість 3,5" відсіків...
Уточнити наявність
; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Співвідношення сторін: 16:9; Час відгуку матриці: 5мс; Яскравість: 250 кд / м2; Контрастність статична:...
Сумісність: для процесорів; Теплопровідність: 8.3 W / mK; В'язкість: 350-480 пуаз; Вага: 1.5 г; Тип упаковки: шприц; Країна виробництва: Китай;