Монітор ASUS XG27ACDNG (UA)
Залишити відгук
Код товару: 334462
Є на складі
ASUS XG27ACDNG (UA)
ASUS XG27ACDNG (UA)
ASUS XG27ACDNG (UA)
ASUS XG27ACDNG (UA)
ASUS XG27ACDNG (UA)
ASUS XG27ACDNG (UA)
ASUS XG27ACDNG (UA)
ASUS XG27ACDNG (UA)
Asus
Asus
Тип монітора: Для фотографа/дизайнера, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 26.5"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 360Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: OLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: (0.03G) Яскравість: 250 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для фотографа/дизайнера, великого -формату, безкаркасного, ігрового
Діагональний дисплей: 26.5 "
Тип матриці: QD-oled
Оновлення екрана: 360 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: OLED
Покриття: матовий
Матриця відповіді: 0,03 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 1,07 мільярда
Ширина видимої зони: 590,42 мм
Висота видимої зони: 333,72 мм
Технології синхронізації: NVIDIA G-SYNC, AMD Freesync Premium Pro
Інтерфейси та з'єднання: 2 x hdmi, 1 x usbType-C, 3 X USB 3.2, 1 X DisplayPort, 1 X Neadphone
Споживання електроенергії в робочому режимі: 75 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Регулювання: обертання SWIVL, обертовий екран (повороти), регулювання нахилу, регулювання висоти
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +20 °
Регулювання висоти, мм: 120
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Розміри з підставкою: 610,3 x 514,8 x 218,8 мм
Розміри без стенду: 610,3 x 352,4 x 70,5 мм
Вага без упаковки: 7,44 кг
Вага упаковки: 10,4 кг
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Для дому та офісу, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрана: 144 Гц; ;...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 144 Гц;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9;...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: SS-IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...
Діагональ екрану: 27"; Роздільна здатність екрану: 5120х2880; Тип матриці: IPS; Співвідношення сторін: 16:9; Час реакції: 5 мс; Кут огляду: 178° / 178°; Яскравість: 400 кд / м2;...