Вентилятор ID-Cooling AS-120-ARGB-K Trio (UA)
Залишити відгук
Код товару: 331913
Уточнити наявність
Вентилятор ID-Cooling AS-120-ARGB-K Trio (UA) Вентилятор ID-Cooling AS-120-ARGB-K Trio (UA) Діаметр вентилятора 120 мм
ID-Cooling
ID-Cooling
Діаметр вентилятора: 120 мм; Кількість у комплекті: 3 шт; Максимальна швидкість обертів: 1800 – 2000 об/хв; Максимальна швидкість обертів: 2000 об/хв; Тип підшипника: гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing); Підсвічування: ARGB; Потік повітря: 58 CFM; Рівень шуму: 27.2 дБа; Технології підсвічування: -; Роз'єм живлення: 4-Pin
Детальніше про товар
699
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Діаметр вентилятора: 120 мм
Кількість у комплекті: 3 шт
Тип підшипника: гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Підсвічування: ARGB
Повітряний потік: 58 CFM
Рівень шуму: 27.2дБА
Технології підсвічування: -
Роз'єм живлення: 4-Pin
Роз'єм управління підсвічуванням: 3-Pin
Номінальна напруга: 12 В
Споживана потужність: 1.8 Вт
Номінальний струм: 0.15 A
Регулювання обертів: є
Наявність дисплея: ні
Безгвинтове кріплення: ні
Призначення: для корпусу
Призначення: для корпусу
Колір корпусу: чорний
Колір крильчатки: білий
Розміри: 120 х 120 х 25 мм
Вага: 180 г
Товщина: 25 мм
Додаткові дані: -
MTBF: -
Тиск: 1.94 мм H2O
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Діаметр вентилятора: 120 мм
Номер у комплекті: 3 ПК
Тип підшипника: гідродинамічний (динамічний підшипник рідини)
Освітлення: argb
Потік повітря: 58 CFM
Рівень шуму: 27.2 DBA
Підсвічування технологій: -
Роз'єм живлення: 4-контактний
Номінальна напруга: 12 в
Номінальний струм: 0,15 a
Революції: Так
Наявність дисплея: Ні
Робінальний кріплення: Ні
Призначення: для справи
Призначення: для справи
Колір корпусу: Чорний
Колір крильчатки: білий
Розміри: 120 х 120 х 25 мм
Вага: 180 г
Товщина: 25 мм
Додаткові дані: -
MTBF: -
Тиск: 1,94 мм H2O
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Часті питання про Системи охолодження
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити