Вентилятор GameMax FN12A-S8I (UA)
Залишити відгук
Код товару: 323909
Уточнити наявність
GameMax
GameMax
Бренд: GameMax; Призначення: корпус; Загальні; Тип підшипника: Hydraulic Bearing; Кількість вентиляторів: 1; Регулювання оборотів: PWM; Роз'єм: 4pin, 3pin (ARGB 5V); Колір вентилятора: зелений; Колір підсвічування: ARGB; Технічні параметри
Детальніше про товар
269
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Призначення: для справи
Загальний
Тип підшипника: гідравлічний підшипник
Кількість шанувальників: 1
Революції: ШІМ
Роз'єм: 4PIN, 3PIN (ARGB 5V)
Колір вентилятора: Чорний
Виділення кольору: argb
Технічні параметри
Мінімальна швидкість обертання, об / хв: 800
Потік повітря (CFM): 44.35
Напруга потужності, в: 12
Лютий робочий час, H: 30 000
Фізичні параметри
Розміри вентилятора, мм: 120
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Максимальний вхідний опір: 12 Ом;...