USB-хаб Orico W5P-U3-100-BK-PR 4 порти Чорний (CA911264)
Залишити відгук
Код товару: 349269
Є на складі
Orico
Orico
Детальніше про товар
971
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип: USB-хаб
Форм-фактор: зовнішній
Інтерфейс підключення: USB
Живлення: немає
Кількість USB2.0: немає
Кількість USB3.0: 4
Кількість USB3.1: немає
SD/SDHC/SDXC: немає
microSD/microSDHC/microSDXC: немає
miniSD/miniSDHC/miniSDXC: немає
Memory Stick: немає
CF: немає
XD: немає
MMC: немає
XQD: немає
Інші інтерфейси: немає
Розміри: 77х32х22 мм
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Форм-фактор: зовнішній
Живлення: немає
Кількість USB2.0: немає
Кількість USB3.0: 4
Кількість USB3.1: нема
SD/SDHC/SDXC: немає
Memory Stick: немає
CF: немає
XD: немає
MMC: немає
XQD: немає
Інші інтерфейси: немає
Розміри: 77х32х22 мм
Колір: чорний
Адаптер для підключення до порту USB Type-C / Слоти розширення USB Type-C (з можливістю заряджання ноутбуків підтримує PD 100 Вт), USB 3.0 (швидкість передачі 5 Гбіт / с), HDMI 4K, TF / SD,...
💲 Ціни на Док-станції і USB хабы. Скільки коштують Док-станції і USB хабы?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип оперативної пам'яті: DDR5; Об'єм одного модуля: 16 ГБ; Кількість модулів в комплекті: 1; Частота пам'яті: 5600 МГц; Напруга живлення: 1.1В; Схема таймінгів: 46-46-46; Система...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 2560x1600 (WQXGA); Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 300 Гц; Яскравість: 500nits; Покоління процесора...
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, 2066, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156, 2011; Матеріал радіатора: алюміній; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Максимальна...