Tucano Bizip 15" / Black (BKBZ15-X-BK) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 278459
Є на складі
Tucano Bizip 15
Tucano Bizip 15
Tucano
Tucano
Бренд: Tucano; Розмір, див: 30x44x15; Матеріал корпусу: поліестер; Наявність пояса: ні; Система підвіски: регульовані плечові лямки; Наявність каркасу (тип): ні; Система вентиляції спини: ні; Питна система: ні; Кишеня для ноутбука: так (15,6"); Стать: унісекс
Ремонт
Основні
Тип Рюкзак
Діагональ, дюйм 15
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Розмір, см: 30x44x15
Матеріал корпусу: Поліестер
Наявність пояса: ні
Система підвіски: регульовані ремінці для плечей
Наявність кадру (типу): Ні
Система вентиляції назад: Ні
Система пиття: Ні
Кишенька ноутбуків: Так (15.6 ")
Пол: Унісекс
Колір: Чорний
Є на складі
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу:...
Розпродаж
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 13.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Максимальна діагональ екрану: 14"; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 355 x 255 x 35; Розміри зовнішні, мм: 370 х 270 x 60; Діапазон діагоналі: 13" - 14.9"; Тип: сумка;...
Максимальна діагональ екрану: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 405 x 275 x 30; Розміри зовнішні, мм: 430 х 300 x 100; Діапазон діагоналі: 15" - 16"; Тип: сумка;...
Максимальна діагональ екрану: 14"; Матеріал: Нейлон; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 350 x 250 x 50; Розміри зовнішні, мм: 380 х 290 х 60; Колір: Коричневий;
Переглянуті товари
Весь переглянутий товар - 5 шт