Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 (TS4TSJ25M3S) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 179396
Є на складі
Transcend
Transcend
Тип: зовнішній; Призначення: для ПК; для ноутбука; Ємність: 4000 ГБ; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейси підключення: USB 3.1; Функції / можливості: Захищений від ударів по армійських стандартам; Передова триступенева система захисту від ударів; Надійний антиковзаючий гумовий корпус; Високотехнологічний внутрішній механізм підвіски жорсткого диска; Кнопка швидкого переключення-дозволяє .. .
Ремонт
Основні
Тип жорсткого диска Зовнішній
Ємність накопичувача 3 - 4 ТБ
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс USB 3.1
Всі характеристики
Тип: Зовнішній
Призначення: для ПК; Для ноутбука
Форм -фактор: 2,5 "
Інтерфейси з'єднання: USB 3.1
Робоча температура: 5 ...+55?
Робоча напруга: 5 в прямому струмі
Колір корпусу: сірий із зеленим
Вага: 294 г.
Ширина: 120 мм
Висота: 140 мм
Довжина: 50 мм
Часті питання про Жорсткі диски HDD
💲 Ціни на Жорсткі диски HDD. Скільки коштують Жорсткі диски HDD?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Обсяг: 2 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 256 MB; Інтерфейс: SATA III; Лінійка (Серія): WD Blue; Форм-фактор: 3,5 ";
Форм-фактор: 3.5"; Ємність накопичувача: 4 ТБ; Інтерфейс: SATA; Пропускна здатність інтерфейсу: 6 Гбіт / с; Об'єм буфера: 256 МБ; Швидкість обертання шпинделя: 5400 об / хв.; Розмір...
Переглянуті товари
Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість: 92 дБ; Опір навушників: 16 Ом; Наявність активного шумоподавлення (ANC): ні; Акустичне оформлення: відкриті; Тип випромінювача:...
Тип: праска з подачею пара; Максимальна потужність 2400 Вт; Підключення: провідний; Матеріал підошви: кераміка; Резервуар для води: 380 мл; Безпека і захист: система...