Флеш пам `ять Transcend 8Gb JetFlash 780 (TS8GJF780) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 22620
Є на складі
Transcend
Transcend
Тип: Класичні, Високошвидкісні, Стильні та гламурні; Обсяг пам'яті: 8 Gb; Інтерфейс: USB 3.0; Матеріал корпусу: пластик; Фізичні розміри: 70 x 21 x 8.1 мм; Вага: 7 г; Колір чорний
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: Класичні, Високошвидкісні, Стильні та гламурні
Об'єм пам'яті: 8 Gb
Інтерфейс: USB 3.0
Матеріал корпусу: пластик
Фізичні розміри: 70 x 21 x 8.1 мм
Вага: 7 г
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Об'єм пам'яті 8 Гб
Інтерфейс USB 3.0
Всі характеристики
Виробник: Трансценція
Модель: 8 Гб Jetflash 780
Стаття: TS8GJF780
Тип: Класичний, висока швидкість, стильна та гламурна
Том пам'ять: 8 Гб
Будівельний матеріал: пластик
Фізичні розміри: 70 х 21 х 8,1 мм
Вага: 7 г
Колір: Чорний
Гарантія, місяць: 60
Часті питання про Флеш пам'ять USB
💲 Ціни на Флеш пам'ять USB. Скільки коштують Флеш пам'ять USB?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: Оригінальне оформлення; Обсяг пам'яті: 32 Gb; Інтерфейс: USB 2.0; Матеріал корпусу: пластик; Фізичні розміри: 110 x 100 x 20 мм; Вага: 25 г; Колір: чорний / червоний
Переглянуті товари
Тип пристрою: гарнітура; Тип: геймерські (ігрові); Підключення: провідне; Конструкція: повнорозмірні; Інтерфейс підключення: USB; Опір навушників: 16 Ом; Діаметр...
Дисплей: 6.74" / Amoled (2772x1240 пікселів) / Процесор: Mediatek Dimensity 9000 + Mali-G710 MC10 / Оперативна пам'ять: 16 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - ні / Камера: 64+8+2Мп + фронт 16Мп / Батарея: 5000...
Уточнити наявність
Потужність: 780 Вт; Номінальна напруга: 220-230 В; Номінальна частота: 50 Гц; Додатково: фіксатор ручок, індикатор температури, пластини з антипригарним покриттям; Колір...