Точка доступу Wi-Fi Tenda MX12-KIT-3 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 363156
Уточнити наявність
TENDA
TENDA
Ремонт
Основні
Робоча частота 2.4 / 5 ГГц
Тип антени Вбудована
Всі характеристики
Частота роботи: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Безпека інформації: WPA2-PSK, WPA3-SAE
Тип антени: вбудована/незйомна
Кількість антен: 4
Є на складі
Часті питання про Точки доступу і ретранслятори
🏆 Які Точки доступу і ретранслятори найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Точки доступу і ретранслятори:
💲 Ціни на Точки доступу і ретранслятори. Скільки коштують Точки доступу і ретранслятори?
💻 Де купити Точки доступу і ретранслятори у Львові?
🔥 Точки доступу і ретранслятори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Точки доступу і ретранслятори:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: Точка доступу / живлення: 12 В (постійний струм), POE (802.3AT / AF) / Стандарт зв'язку: Wi -Fi 6 (802.11ax) / Максимальна швидкість: 1,775 Гбіт / частоти: 2,4 ГГц, 5 ГГц / робоча...
Швидкість електростанції: до 1200 Мбіт / с. Лан: 2 -кратна гігабітна локальна мережа / споживання електроенергії: 1 Вт (в режимі сну), 3 Вт (на роботі) / Сумісність: Powerline 1000,...
Адаптери в комплекті: 2 шт. / Швидкість передачі на мережах: 1000 Мбіт / с / с / радіус покриття: 300 м / локал: 1 гбіт / с / розмір адаптера (Shhvkht): 65x52x29 мм / колір: білий: білий
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Процесор: Intel® Core™ i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, 24 МБ); Оперативна пам'ять: 24 ​​ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 2000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип...