Ноутбук Thunderobot R16 (R16-R97945HX57TE1Q300RG) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 373003
Уточнити наявність
Thunderobot
Thunderobot
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 2560x1600 (WQXGA); Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 300 Гц; Яскравість: 500nits; Покоління процесора AMD: Zen 4; Процесор: AMD Ryzen 9 7945HX3D (2.3 - 5.4 ГГц); Кількість ядер процесора: 16; Тип оперативної пам'яті: DDR5
Ремонт
Розширення екрану 2560x1600
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 16
Процесор AMD Ryzen 9
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5070
Об'єм пам'яті відеокарти 12 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Тип ноутбука: ігровий
Діагональ дисплея: 16"
Роздільна здатність: 2560x1600 (WQXGA)
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрану: 300 Гц
Яскравість: 500nits
Покоління процесора AMD: Zen 4
Процесор: AMD Ryzen 9 7945HX3D (2.3 - 5.4 ГГц)
Тип оперативної пам'яті: DDR5
Кількість слотів для оперативної пам'яті: 2
Обсяг SSD: 1 ТБ
Стандарт інтерфейсу SSD M.2: PCI Express 4.0
Кількість слотів M.2: 2
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Версія DLSS: DLSS 4
Веб-камера: Full HD, 1080p
Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки
Безпровідні технології: Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2
Мережева карта: Gigabit Ethernet
Операційна система: DOS
Ємність акумулятора: 63 Втг
Особливості: підсвітка клавіатури
Ширина: 358 мм
Висота: 31.5 мм
Глибина: 266 мм
Вага: 2.6 кг
Колір: сірий
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Розпродаж
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...