Teploceramic TCM-RA 500 (TCM-RA500WHITE)
Залишити відгук
Код товару: 133777
Уточнити наявність
Teploceramic
Teploceramic
Тип: Обігрівач інфрачервоний; Обігрівач керамічний; Установка: настінний; Площа обігріву: 10 кв.м; Потужність нагріву макс .: 0.5 кВт; Номінальна напруга: 220 В; Обсяг обігріву: 25 м ?; Температура поверхні: 90 ° С; Довжина кабелю: 1.7 м; Можливості: Терморегулятор; Комплектація: кронштейни для настінної установки; Клас захисту: IP 54; Тип харчування: електрику; Колір білий; Вага: 13 кг; ...
Ремонт
Основні
Тип Керамічні панелі
Потужність Менше 500 Вт
Управління Механічне
Спосіб установки Настінний
Всі характеристики
Тип: інфрачервоний обігрівач; Керамічний нагрівач
Встановлення: Стіна
Площа опалення: 10 кв.
Потужність нагрівання макс.: 0,5 кВт
Номінальна напруга: 220 V
Об'єм нагрівання: 25 м
Температура поверхні: 90 ° C
Довжина кабелю: 1,7 м
Можливості: термостат
Короткий зміст: кронштейни для встановлення стін
Клас захисту: IP 54
Тип потужності: електроенергія
Колір: Білий
Вага: 13 кг
Розміри: 60x60x1.5 см
Ширина: 660 м
Висота: 60 ​​м
Довжина: 670 м
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 20 кв. м.; Потужність: 1800 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: датчик перекидання; Установка:...
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 25 кв. Потужність: 2500 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: захист від перегріву; Установка:...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Сокет: AM4, AM5, 1700, 1851; Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвітка: RGB; Максимальна частота обертання: 2100 об / хв; Матеріал радіатора: aluminium; Тип...