Стойка презентаційна Gembird TVS-100T-02 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345536
Уточнити наявність
GEMBIRD
GEMBIRD
Основні характеристики; Навантаження: до 100 кг; VESA: 600 x 400, 1000 x 600, 800 x 400, 800 x 600, 900 x 600, 400 x 400; Діагональ екрану: 75", 64", 78", 79", 80", 81.5", 82", 84", 85", 86", 88", 90", 98", 76", 74.5", 70", 65", 64.5", 63", 61", 77", 60"; Мінімально підтримувана діагональ: 60"; Максимально підтримувана діагональ: 100"; Регулювання: по висоті; Кут нахилу: 5° ~ -10°; Розміри: 1220 x 710 x 1920 ~ 2320 мм; Вага: 26.2 кг
Ремонт
Основні
Тип кріплення Кріплення на підлогу
Стандарт VESA 900х600
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Навантаження: до 100 кг
VESA: 600 x 400, 1000 x 600, 800 x 400, 800 x 600, 900 x 600, 400 x 400
Діагональ екрану: 75", 64", 78", 79", 80", 81.5", 82", 84", 85", 86", 88", 90", 98", 76", 74.5", 70", 65", 64.5", 63", 61", 77", 60"
Мінімальна підтримувана діагональ: 60"
Регулювання: по висоті
Кут нахилу: 5° ~ -10°
Розміри: 1220 x 710 x 1920 ~ 2320 мм
Вага: 26.2 кг
Колір: чорний
Є на складі
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Розпродаж
Є на складі
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Часті питання про Кріплення до телевізорів
🏆 Які Кріплення до телевізорів найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Кріплення до телевізорів. Скільки коштують Кріплення до телевізорів?
💻 Де купити Кріплення до телевізорів у Львові?
🔥 Кріплення до телевізорів які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...