Акустична система Sony SRS-XB100 Black (SRSXB100B)
Залишити відгук
Код товару: 305433
Є на складі
Sony
Sony
Ремонт
Основні
Формат 1.0
Тип Портативні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Підключення: бездротовий
Кількість каналів: 1,0
Потужність стовпців, Вт: 2,5
Bluetooth: Bluetooth 5.1
USB: x1
Тіло пилу: IP67
TWS (бездротовий стерео):
Будівельний матеріал: пластик
Розміри, мм: 95x76x76
Вага, кг: 274
Колір: Чорний
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
Кількість смуг: 1; Час роботи: 16 год; Діаметр динаміків: 46 мм; Діаметр динаміків сабвуфера: -; Діаметр динаміків сателітів: -; Розміри: 76 х 95 x 76 мм; Розміри сабвуфера: -;...
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
; Підключення: бездротове; Установка: поличне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
772
Також вас можуть зацікавити
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне; Установка: підвісна; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний...
Версія Bluetooth: V5.0 / Звук: Двоканальний стерео / Потужність: 40 Вт / Батарея: 4 х 2200 мАг (всього 8800 мАг) / Час прослуховування музики: 10 годин / Час зарядки: 6-8 годин
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний...
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне; Установка: полична; Кількість каналів: 2.1; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний...
Формат акустики: 2.0; Тип: портативні; Кількість смуг: 2; Потужність: 6 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 3 Вт; Частотний діапазон: 90 – 20 000 Гц;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Кількість смуг: 1; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний...