Об'єктив SONY 16mm f/2.8 for NEX (SEL16F28.AE) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 45822
Є на складі
Топ продажів
Sony
Sony
Зміна фокусної відстані: Фікс-об'єктиви; Тип: Надширококутні і FishEye; Тип байонету: Sony E-mount; Конструкція (елементи / групи): 5/5; Кількість пелюсток діафрагми: 7; Найменша фокусна відстань: 16 мм; Найбільше фокусна відстань: 16 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Зміна фокусної відстані: Фікс-об'єктиви
Тип: Надширококутні і FishEye
Тип байонету: Sony E-mount
Конструкція (елементи / групи): 5/5
Кількість пелюсток діафрагми: 7
Найменша фокусна відстань: 16 мм
Максимальна діафрагма: f / 2.8
Мінімальна діафрагма: f / 22
Кордон фокусування: 24 см < br /> Кут огляду: 83 град. по горизонталі
Діаметр фільтра: 49 мм
Габарити (діаметр х довжина): 62 x 22.5 мм
Вага: 67 г
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Байонет Sony E-mount (NEX)
Система оптичної стабілізації Немає
Всі характеристики
Модель: 16 мм f/2.8 для NEX
Стаття: SEL16F28.AE
Зміна фокусної відстані: виправити лінзи
Тип: Super -Hot та Fisheye
Тип багнети: Sony E-Mount
Дизайн (елементи/група): 5/5
Максимальна діафрагма: f/2.8
Мінімальна діафрагма: f/22
Кордон фокусу: 24 см
Кут виду: 83 градусів. Горизонтальний
Діаметр фільтра: 49 мм
Розміри (діаметр X Довжина): 62 х 22,5 мм
Вага: 67 г
Країна виробництва: Китай
Гарантія, місяць: 12
Часті питання про Об'єктиви
🏆 Які Об'єктиви найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Об'єктиви. Скільки коштують Об'єктиви?
💻 Де купити Об'єктиви у Львові?
🔥 Об'єктиви які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Топ продажів
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Весь переглянутий товар - 6 шт