Оперативна пам'ять SO-DIMM 32GB/4800 DDR5 Patriot Signature Line (PSD532G48002S) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 310719
Є на складі
Patriot
Patriot
Тип оперативної пам'яті: DDR5; Об'єм одного модуля: 32 ГБ; Кількість модулів у комплекті: 1; Частота пам'яті: 4800 МГц; Напруга живлення: 1.1В; Схема таймінгу: 40-40-40; Стандарт пам'яті: ПК5-38400; Система охолодження: ні; Перевірка та корекція помилок (ECC): є; Призначення: для ноутбуків
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип оперативної пам'яті: DDR5
Об'єм одного модуля: 32 ГБ
Кількість модулів у комплекті: 1
Частота пам'яті: 4800 МГц
Напруга живлення: 1.1В
Стандарт пам'яті: PC5-38400
Система охолодження: ні
Перевірка та корекція помилок (ECC): є
Призначення: для ноутбуків
Наявність підсвічування: без підсвічування
Відновлена: ні
Колір: -
Форм-фактор: SO-DIMM
CAS Latency (CL): CL40
Підтримка профілю Intel XMP: ні
Підтримка профілю AMD Expo: ні
Лінійка пам'яті: Patriot Signature Line
Загальний обсяг пам'яті: 32 ГБ
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип пам'яті SODIMM DDR5
Частота пам'яті 4800 МГц
Кількість модулів у наборі 1
Всі характеристики
Тип оперативної пам’яті: DDR5
Частота пам'яті: 4800 МГц
Напруга потужності: 1,1 В