Оперативна пам'ять SO-DIMM 32GB/3200 DDR4 GOODRAM (GR3200S464L22/32G) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 247455
Уточнити наявність
GOODRAM
GOODRAM
Тип оперативної пам'яті: SODIMM DDR4; Об'єм одного модуля: 32 ГБ; Кількість модулів у комплекті: 1; Частота пам'яті: 3200 МГц; Напруга живлення: 1.2В; Таймінги: CL22; Стандарт пам'яті: ПК4-25600; Система охолодження: ні
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип оперативної пам'яті: SODIMM DDR4
Об'єм одного модуля: 32 ГБ
Кількість модулів у комплекті: 1
Частота пам'яті: 3200 МГц
Напруга живлення: 1.2В
Таймінги: CL22
Стандарт пам'яті: PC4-25600
Система охолодження: ні
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип пам'яті SODIMM DDR4
Об'єм пам'яті 32 ГБ
Частота пам'яті 3200 МГц
Кількість модулів у наборі 1
Всі характеристики
Частота пам'яті: 3200 МГц
Напруга потужності: 1,2 В