Блок живлення Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344657
Є на складі
Блок живлення Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA) Seasonic 750W FOCUS-GX-750-ATX31 (FOCUS-GX-750-ATX31) (UA)
Seasonic
Seasonic
; Потужність: 750 Вт; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Діаметр вентиляторів: 1x135 мм; Розміри, мм: 140 x 150 x 86 мм;
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Потужність: 750 Вт
Діаметр вентиляторів: 1x135 мм
Розміри, мм: 140 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...