Блок живлення Seasonic 1600W PRIME TX-1600 (SSR-1600TR2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 315571
Уточнити наявність
Seasonic
Seasonic
Бренд: SeaSonic; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 1600; Потужність каналами +3,3V і +5V, Вт: 125; Потужність каналами, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 1600; +5V: 25; +3.3V: 25; +12V1: 133,3 (сумарний +12V); -12V: 0,5; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 8
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Titanium
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Бренд: сезонний
Формовний фактор PSU: ATX, EPS
Всього живлення, WT: 1600
Потужність через канали +3,3 В та +5 В, Ш: 125
Потужність через канали, загалом +12v1, 12v2, ..., wt: 1600
+5V: 25
+3,3 В: 25
+12V1: 133,3 (Всього +12 В)
-12V: 0,5
+5VSB: 3
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 3x4+4pin
HDD (IDE): 3
Сата: 18
Додати роз'єми. Потужність для відеокарт: 6x6+2pin, 2x12+4pin (12VHPWR)
Вхідна напруга, B (діапазон): 100-240
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Ефективність (%): 94
ATX12V Стандарт: 3.0
Модульне з'єднання кабелів: є
Розміри, мм: 210 x 150 x 86
Вентилятор, мм: 135
Рівень шуму, БД: 20
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...