Satelit 19-42TILT200
Залишити відгук
Код товару: 170901
Уточнити наявність
Satelit 19-42TILT200
Satelit 19-42TILT200
Satelit 19-42TILT200
Satelit
Satelit
Колір чорний; Призначення: Для телевізора; Тип: Похилий; Стандарт VESA: 75x75, 50x50, 200x200, 200x100, 100x200, 100x100; Мін / макс. відстань від стіни: 21-21 мм; Кут нахилу: 0 ° ~ -8 °; Максимальне навантаження: 35 кг; Габарити і вага: 265x222x21 мм
Детальніше про товар
398
Ремонт
Купити Satelit 19-42TILT200
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 200x200
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Колір: Чорний
Призначення: для телебачення
Тип: похилий
Стандарт VESA: 75x75, 50x50, 200x200, 200x100, 100x200, 100x100
Кут нахилу: 0 ° ~ -8 °
Максимальне навантаження: 35 кг
Розміри та вага: 265x222x21 мм
Є на складі
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...