SATELIT 13-32PIVOT100A (250517) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 181549
Уточнити наявність
Satelit
Satelit
Мінімальна підтримувана діагональ: 13 "; Максимальна підтримувана діагональ: 32"; Максимальне навантаження: 20 кг; Кут нахилу / повороту: + 3 ° ~ -10 °; Колір чорний; Тип: похилий; Кількість ступенів свободи: 4; Варіанти установки: на стіну; VESA: 75 x 75, 100 x 100;
Детальніше про товар
585
Ремонт
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 100x100
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Мінімально підтримується діагональ: 13 "
Максимально підтримується діагональ: 32 "
Кут нахилу/повороту: +3 ° ~ -10 °
Колір: Чорний
Тип: похилий
Кількість ступенів свободи: 4
Параметри встановлення: На стіні
Є на складі
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Розпродаж
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...