Монітор Samsung ViewFinity S7 S37D700EAUX (LS37D700EAUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 345301
Є на складі
Samsung
Samsung
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрана: 37"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, VA; Тип екрана: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 3840x2160 (UHD 4K); Формат зображення: 16 x 9; Частота оновлення екрана: 60 Гц; Відтворення кольорового простору: SRGB: 100%
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 37
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office)
Діагональ екрану: 37"
Матриця: Матова
Тип матриці: LED, VA
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Формат зображення: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Відтворення кольорового простору: SRGB
Кількість відображуваних кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR10
Час реакції: 5 мс
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: У нього цього немає.
Статичний контраст: 3 000 x 1
Динамічний контраст: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Потужність динаміка: немає
Обертальний екран: немає
Регулювання висоти: немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~25 градусів (назад)
Регулювання кута повороту: немає
Можливість кріплення на стіну - VESA: VESA-100x100 мм
Енергетичний клас: Ф; G [HDR]
Споживана потужність в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 824 мм
Висота (з підставкою): 565 мм
Глибина (з підставкою): 250 мм
Вага: 8,1 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...