Монітор Samsung Odyssey G6 S27FG602SUX G60SF (LS27FG602SUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 352439
Є на складі
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 27"
Тип матриці: QD-OLED
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 500 Гц
Кількість відображуваних кольорів: 1,07 мільярда
HDR: Сертифікація HDR True Black 500
Час відгуку: 0,03 мс (GTG)
Вбудований калібратор: ні
Технологія синхронізації: FreeSync™ Premium Pro; Сумісність з NVIDIA® G-SYNC®
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
ТВ-тюнер: ні
Динаміки: ні
Живлення динаміків: ні застосовується
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 120 мм
Регулювання кута нахилу (Tilt): Так
Діапазон регулювання нахилу: ~2 градуси (вперед/вниз); ~25 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): Так
Варіант настінного кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 41 Вт
Споживання енергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Сріблястий
Ширина: 612 мм
Висота (з підставкою): 554 мм
Глибина (з підставкою): 264 мм
Вага: 6,9 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...