Монітор Philips Evnia 27M2N3201A/00 (27M2N3201A/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 353181
Є на складі
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Всі характеристики
Призначення продукту: Для домашнього та офісного використання (домашній офіс); Для геймерів.
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матове
Тип дисплея: LED, Fast IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Кольоровий простір: Adobe RGB х 90%; DCI-P3 х 95%; SRGB х 128%
Кількість кольорів: 16,7 млн
HDR: HDR 10
Час відгуку: 1 мс
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync
Розмір точки: 0,311 x 0,311 мм
Статична контрастність: 1 000 x 1
Динамічна контрастність: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2; DisplayPort 1.4 - 1; Аудіовихід - 1
ТВ-тюнер: ні
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 130 мм
Регулювання нахилу (Tilt): Так
Діапазон регулювання нахилу (Tilt): ~5 градусів (вперед/вниз); ~20 градусів (назад)
Поворот Регулювання кута нахилу (поворот): Так
Варіант настінного кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Білий
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 519 мм
Глибина (з підставкою): 261 мм
Вага: 5,8 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 144 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Переглянуті товари
Розміри робочої поверхні: 182.88х114.3 мм (7.2х4.5 дюймів); Роздільна здатність: 5080 lpi; Перо: S01; Чутливість до нахилу: ± 60 °; Кількість рівнів тиску пера: 8192; Підтримка ОС: Windows...
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашній офіс); Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий...