Монітор Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD (LS27DG610SUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 332266
Є на складі
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: OLED
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 240 Гц
Дисплей кольору: DCI-P3
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10; HDR 10+
Час відповіді: 0,03 мс (GTG)
Технологія синхронізації: Premium Freesync ™
Яскравість: 250 CD/M2
Динамічний контраст: немає доступної інформації
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Динаміка: Ні
Сила динаміків: Ні
Екран, що обертається (Pivot): Так
Діапазон обертання (Pivot): ~ 92 градусів (ліворуч); ~ 92 градусів (праворуч)
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 120 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 2 градуси (вперед/вниз); ~ 25 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії на роботі: 140 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: срібло
Ширина: 612 мм
Висота (з підставкою): 554 мм
Глибина (з основою): 264 мм
Вага: 6,9 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Геймерський, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 28.2"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; : WLED;...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення...
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення...
Діагональ дисплея: 27"; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість:...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, З вигнутим екраном, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440;...
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове;...
Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час...