Монітор Samsung Odyssey G5 S27FG502EUX G50F (LS27FG502EUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 366946
Є на складі
Samsung
Samsung
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 27"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 2560 x 1440 (WQHD); Співвідношення сторін: 16 x 9; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Відтворення кольорового простору: SRGB - 99%; Кількість відображуваних кольорів: 16,7 мільйонів
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 27"
Тип матриці: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Частота оновлення екрану: 180 Гц
Кольоровий охват: SRGB - 99%
Відображувані кольори: 16,7 мільйонів
HDR: HDR 10
Час відгуку: 1 мс (GTG)
Технологія синхронізації: FreeSync™; сумісність з NVIDIA® G-SYNC®
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 1 шт.; DisplayPort 1.2 - 1 шт.; Роз'єм для навушників - 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Поворот екрана: Так
Регулювання висоти (Height): Так
Діапазон регулювання висоти (Height): 105 мм
Регулювання нахилу (Tilt): Так
Діапазон регулювання нахилу (Tilt): ~3 градуси (вперед/вниз); ~25 градусів (назад)
Регулювання повороту: Так
Настінне кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергоефективності: E
Споживана потужність під час роботи: 21 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 518 мм
Глибина (з підставкою): 250 мм
Вага: 4,1 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 27"; Покриття дисплея: Матове; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...