Монітор Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Залишити відгук
Код товару: 343169
Є на складі
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung LS27FG900XIXCI (UA)
Samsung
Samsung
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 165 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG); Яскравість: 350 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 3840 x 2160
Частота оновлення екрану: 165 Гц
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 1мс (GtG)
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Ширина видимої області: 596.736 мм
Висота видимої області: 335.664 мм
Технології синхронізації: AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible
Споживана потужність в режимі очікування: 0.5 Вт
Регулювання нахилу: -3° ~ +15°
Регулювання по висоті, мм: 120
Поворотний екран (Pivot): -92° ~ +92°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: 2 х 5 Вт
Особливості: RGB підсвітка, USB-концентратор
Розміри без підставки: 614 х 372.2 х 46 мм
Вага без упаковки: 7.5 кг
Вага з упаковкою: 9.6 кг
Колір: сріблястий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
; Діагональ дисплея: 32"; Тип матриці: OLED; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 240 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: OLED; Покриття: матове; Час...
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 27"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор:...
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрану: 31,5"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, VA; Тип екрану: Вигнутий; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 34"; Матриця: Матова; Тип матриці: LED, VA; Тип екрану: Вигнутий; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрану: 24"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так;...
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрана: 27"; Матриця покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрана: Плоский; Безрамковий монітор: Так;...
Переглянуті товари
Сімейство процесора: AMD Ryzen 7; Сокет: AM4; Кількість ядер: 8 ядер; Кількість потоків: 16 потоків; Базова тактова частота: 3.7 GHz; Максимальна частота тактова процесора: 4.6 GHz;...