Монітор Samsung Essential S3 S24F320GAUX S32GF (LS24F320GAUXEN) EU
Залишити відгук
Код товару: 343683
Є на складі
Samsung
Samsung
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 24"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD); Формат зображення: 16 x 9; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Кількість відображуваних кольорів: 16,7 мільйонів.
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 24
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office)
Діагональ екрану: 24"
Матриця: Матова
Тип матриці: LED, IPS-матриця
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Формат зображення: 16 x 9
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 мільйонів
HDR: немає
Час реакції: 5 мс (GTG)
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: FreeSync™; NVIDIA® G-SYNC®
Яскравість: 250 кд/м²
Статичний контраст: 1 000 x 1
Динамічний контраст: Мега
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 1.4 - 2 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Обертальний екран (PIVOT): немає
Регулювання висоти: немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~2 градуси (вперед/вниз); ~21 градус (назад)
Регулювання кута повороту (Swivel): немає
Можливість кріплення на стіну - VESA: VESA-100x100 мм
Енергетичний клас: Д
Споживана потужність під час роботи: 25 Вт
Споживана потужність в режимі очікування: 0,5 Вт
Колір: Чорний
В комплекті: Короткий посібник користувача; кабель живлення; HDMI-кабель
Ширина: 540 мм
Висота (з підставкою): 429 мм
Глибина (з підставкою): 175 мм
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 34"; Матриця: Матова; Тип матриці: LED, VA; Тип екрану: Вигнутий; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрану: 24"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так;...
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрана: 27"; Матриця покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрана: Плоский; Безрамковий монітор: Так;...
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 38"; Матриця: Матова; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Викривлений; Безрамковий монітор: Так;...
Призначення продукту: Для дому та офісу (Home Office); Діагональ екрану: 24"; Матричне покриття: Матове; Тип матриці: LED, IPS-матриця; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор:...