Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 287790
Є на складі
Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Тип Інвертор акумуляторний Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Інтерфейс USB Type-A; USB Type-C Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Макс. потужність навантаження 500 Вт (300 Вт -неперервна потужність) Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Колір Салатовий Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Вага 1.75 кг Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Ширина 140 мм Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Висота 150 мм Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Довжина 220 мм Ryobi RY36BI300A-0 (5133004893) (UA) Вага 1.03 кг
Ryobi
Ryobi
Тип: Інвертор акумуляторний; Інтерфейс: USB Type-A; USB Type-C; Макс. потужність навантаження: 500 Вт (300 Вт - безперервна потужність); Колір: Салатовий; Вага: 1.75 кг; Ширина: 140 мм; Висота: 150 мм; Довжина: 220 мм; Вага: 1.03 кг
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт до 300
Тип Аакумуляторний
Наявність 220В на виході Так
Всі характеристики
Тип: інверторний акумулятор
Интерфейс: USB Type-A; USB Type-C
Макс. Потужність навантаження: 500 Вт (300 Вт -коли -небудь ставлення)
Колір: салат
Вага: 1,75 кг
Ширина: 140 мм
Висота: 150 мм
Довжина: 220 мм