Ruijie Networks RG-EW1300G (UA)
Залишити відгук
Код товару: 328032
Уточнити наявність
Ruijie Networks
Ruijie Networks
Ремонт
Основні
Частота роботи WiFi 2,4 + 5 ГГц
Швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Швидкість WiFi Більше 300 Мбіт/с
WAN-порт Ethernet
Кількість LAN-портів 3
Наявність USB-портів Немає
Живлення PoE без підтримки PoE
Кількість антен 5
Всі характеристики
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор, точка доступу
Особливості: 2
Процесор: MT7621DAT
Рам: 128 Мб
Wi-Fi Standard 802.11: AC (до 867 Мбіт/с)
Частота роботи: 2,4/5 ГГц
Тип антени: Невиразна
Кількість антен: 5
Захист інформації: WPA3, WPA/WPA2
Інтерфейс введення: 10/100/1000Base-T Ethernet
Кількість портів LAN (RJ-45): 3
Відповідність стандартам мережі: IEEE 802.11ac
Підтримка протоколів транспорту: PPPOE, PPTP, UPNP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6
Пульт дистанційного керування: маршрутизатор Reyee
Підтримка сітки: так
Номер у комплекті: 1 ПК
Ширина: 230 мм
Висота: 30 мм
Глибина: 130 мм
Вага: 290 г
Часті питання про Роутеры і маршрутизатори
🏆 Які Роутеры і маршрутизатори найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Роутеры і маршрутизатори:
💲 Ціни на Роутеры і маршрутизатори. Скільки коштують Роутеры і маршрутизатори?
💻 Де купити Роутеры і маршрутизатори у Львові?
🔥 Роутеры і маршрутизатори які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Уцінка
Уцінка
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Максимальна потужність, WT: 650 Вт; Стандарт: ATH 3.1; Ефективність: 88% при 230 В і навантаження 20-100%; Сертифікат: 80 плюс бронза; PFC: Активний; Тип електропроводки: не...
Дисплей: 6.9" / IPS LCD (1600x720 точок) / Процесор: Mediatek Helio G81 Ultra + Mali-G52 MC2 / Оперативна пам'ять: 6 Гб / Вбудована пам'ять: 128 Гб / microSD - до 512 Гб / Камера: 50Мп + фронтальна 8Мп / Батарея:...