Акустична система REAL-EL S-75 Black (EL121100015) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 322859
Є на складі
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 2.0; Тип: портативні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 6 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 120 - 20000 Гц; Співвідношення сигнал/шум: даних немає; Частотний діапазон сабвуфера: -; Wi-Fi: ні
Детальніше про товар
588
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Формат акустики: 2.0
Тип: портативні< br/>Кількість смуг: даних немає
Потужність: 6 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: -
Співвідношення сигнал /шум: немає даних
Частотний діапазон сабвуфера: -
Wi-Fi: ні
Bluetooth: ні
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
USB: є
Ethernet:ні
Кардрідер: ні
Живлення: від USB
Час роботи: -
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал корпусу сабвуфера: -
Матеріал корпусу сателітів: -
Габарити: 470 х 100 х 130 мм
Габарити сабвуфера: -
Габарити сателітів: -
Вага: 0.5 кг
Колір: чорний
FM-приймач : ні
Пульт ДК: ні
Діаметр динаміків: 2 х 50 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Формат 2.0
Тип Портативні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Тип: портативний
Кількість смуг: немає даних
Сила: 6 Вт
Sabwufer Power: -
Супутникова потужність: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Діапазон частот Sabwufer: -
Wi-Fi: Ні
Bluetooth: Ні
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
Ethernet: Ні
Cardrider: Ні
Години роботи: -
Будівельний матеріал: пластик
Матеріал справи Sabwoofer: -
Супутниковий матеріал: -
Розміри: 470 х 100 х 130 мм
Розміри Sabwufer: -
Супутникові розміри: -
Вага: 0,5 кг
Колір: Чорний
FM -приймач: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Діаметр динаміків: 2 х 50 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр ораторів супутників: -
Тип: портативна акустична система; Діапазон частот: 110 - 20 000; Сила: 4.2 Вт; Крім того: захист IP67; JBL Pro Sound Technology; Побудований -в петлі для зручного перенесення; Бездротові...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
Формат акустики: 2.0 / інтерфейси: RCA, Bluetooth, AUX / Харчування: від Мережі / Матеріал корпусу: Алюміній, вінілл, пластик / Вихідна потужність: 100 Вт / Діапазон частот: 30 Гц - 20...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Бренд: JBL; Установка: вбудована; Кількість смуг: 1; Потужність стовпчиків, Вт: 6, 3, 1.5 Вт на 100 В; Мінімальні частоти відтворення, Гц: 60-18000; Чутливість, дБ / Вт / м: 93; Інші: Bare...
Переглянуті товари
Дисплей: 7.6" / Dynamic Amoled 2X (2176x1812 пікселів) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 + Adreno 740 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 1 ТБ / microSD - ні / Камера: 50+12+10Мп + фронт 10+4Мп / ...
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2200 Вт; Матеріал корпусу: скло; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній; Фільтр від...