Акустична система REAL-EL S-50 Black/Red (EL121100008)
Залишити відгук
Код товару: 115376
Є на складі
Детальніше про товар
418
Ремонт
Wi-Fi: Ні
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Колір: Чорний з червоним
Будівельний матеріал: пластик
Діапазон частот Sabwufer: -
Пульт дистанційного керування: Ні
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Сила: від USB
Діаметр ораторів супутників: -
Bluetooth: Ні
Розміри супутників: -
Сила: 6 Вт
Кількість смуг: немає даних
Ethernet: Ні
Супутникова потужність: -
FM -приймач: Ні
Супутниковий матеріал: -
USB: Ні
Sabwoofer Розміри: -
Розміри: 76 х 76 х 71 мм
Тип: нерухомий
Sabwufer Power: -
Вага: 0,31 кг
Години роботи: -
Діаметр динаміків: 50 мм
Аудіо: Ні
Картридер: Ні
Матеріал справи Sabwoofer: -
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Формат акустики: 2.0 / інтерфейси: RCA, Bluetooth, AUX / Харчування: від Мережі / Матеріал корпусу: Алюміній, вінілл, пластик / Вихідна потужність: 100 Вт / Діапазон частот: 30 Гц - 20...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Тип: портативна / Вихідна потужність: 40 Вт / Частотний діапазон: 65-20000 Гц / Харчування: акумулятор 7500 мАч / Колір: Squad
; Підключення: бездротове; Установка: поличне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Тип: портативні колонки; Підключення: провідне, бездротове; Кількість каналів: 4.0; Мінімальна частота відтворення: 90 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц;...
Тип: акустичні колонки; Підключення: бездротове, проводове; Кількість каналів: 5.1; Мінімальна частота відтворення: 60 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц;...
Кількість каналів: 2.0; Тип підключення: Проводове; Інтерфейс: mini Jack 3.5 mm; USB; Загальна вихідна потужність (RMS), Вт: 8; Потужність сателітів (RMS), Вт: 2 х 4; Частотний...
Модель: B16; Формат: 2.0; Загальна вихідна потужність (RMS): 5 Вт; Потужність сателітів (RMS): 2 x 2.5 Вт; Діапазон частот: 120 ... 20000 Гц; Імпеданс: 4 Ом; Співвідношення сигнал / шум: 65...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: немає даних; Потужність: 20 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 65 - 20 000 Гц;...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: немає даних; Потужність: 24 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 67 - 20 000 Гц;...
Переглянуті товари
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Тип нагрівального елемента: - відкритий (спіраль); Індикатор рівня води: зовнішній; Фільтр від...
Номінальна напруга: ~250 В (макс); Робоча частота: 50 Гц; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2300 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості:...