Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 296776
Є на складі
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 1.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 6 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 3 Вт; Частотний діапазон: 150 - 20000 Гц; Частотний діапазон сабвуфера: -; Співвідношення сигнал/шум: даних немає; Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Формат акустики: 1.0
Тип: стаціонарні
Кількість смуг: немає даних
Потужність: 6 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: 2 х 3 Вт
Частотний діапазон сабвуфера: -
Співвідношення сигнал/шум: даних немає
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
USB: ні
Ethernet: ні
Wi-Fi: ні
Bluetooth: ні
Кардрідер: ні
FM-приймач: ні
Пульт ДК: ні
Живлення: від USB
Час роботи: -
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал корпусу сабвуфера: -
Матеріал корпусу сателітів: -
Діаметр динаміків: 2 x 45 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -
Габарити: -
Габарити сабвуфера: -
Габарити сателітів: 440 х 88 х 83 мм
Вага: 0.7
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Формат 1.0
Тип Стаціонарні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Тип: нерухомий
Кількість смуг: немає даних
Сила: 6 Вт
Sabwufer Power: -
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
Ethernet: Ні
Wi-Fi: Ні
Bluetooth: Ні
Cardrider: Ні
FM -приймач: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Години роботи: -
Будівельний матеріал: пластик
Матеріал справи Sabwoofer: -
Супутниковий матеріал: -
Діаметр динаміків: 2 х 45 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр ораторів супутників: -
Розміри: -
Розміри Sabwufer: -
Супутникові розміри: 440 x 88 x 83 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Розпродаж
Кількість смуг: 1; Час роботи: 16 год; Діаметр динаміків: 46 мм; Діаметр динаміків сабвуфера: -; Діаметр динаміків сателітів: -; Розміри: 76 х 95 x 76 мм; Розміри сабвуфера: -;...
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип: портативна акустична система; Діапазон частот: 110 - 20 000; Сила: 4.2 Вт; Крім того: захист IP67; JBL Pro Sound Technology; Побудований -в петлі для зручного перенесення; Бездротові...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 12 Ом;...
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне, бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Максимальний вхідний опір: 12...
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне; Установка: полична; Кількість каналів: 2.1; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Максимальний вхідний опір: 12 Ом;...
Переглянуті товари
Тип накопичувача: внутрішній; Об'єм пам'яті: 1.92 TB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC; Форм-фактор: 2.5"; Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb / s); Швидкість читання: 530 Mb / s; Швидкість запису: 500...