Акустична система JBL Authentics 500 (JBLAUTH500BLKEP)
Залишити відгук
Код товару: 297275
Уточнити наявність
Ремонт
Основні
Формат 3.1
Тип Портативні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Встановлення: полиця
Підключення: провідний, бездротовий
Кількість каналів: 3.1
Потужність стовпців, Вт: 270
Підсилювач: Так
Фізінвертер: Так
Wi-Fi: Так
Bluetooth: Так
USB: Так
Інтернет -радіо: так
Потужність: з мережі
Будівельний матеріал: MDF
Оздоблюючий матеріал: шкіра
Розміри, мм: 447x240x255
Вага, кг: 7,8
Колір: Чорний
Короткий зміст: 1 x JBL Authentic 500. 1x Кабель живлення
Крім того: музика Dolby Atmos
Є на складі
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Розпродаж
Є на складі
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 130 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 45 – 20 000 Гц;...
Версія Bluetooth: V5.0 / Звук: Двоканальний стерео / Потужність: 40 Вт / Батарея: 4 х 2200 мАг (всього 8800 мАг) / Час прослуховування музики: 10 годин / Час зарядки: 6-8 годин
Блог
800
771
Також вас можуть зацікавити
Виробник: Amazon / Потужність: 15 Вт / Комунікації: Bluetooth, Wi-fi / Функції: Контроль за допомогою смартфона, Режим гучний зв'язок, Вбудований мікрофон / Колір: Чорний
Номінальна потужність: 2 x 5 Вт / Діапазон частот: 180-20 кГц / Співвідношення сигнал / шум: 80 дБ / Вхідні підключення: Bluetooth, AUX-in / Час програвання музики: До 10:00 / Час...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Кількість каналів: 3.1.2; Роз'єми: Optical, HDMI; Потужність колонок, Вт: 380 Вт;
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 500 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення...
Стандарт БП: ATX 3.0; Потужність: 850 Вт; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum; PFC модуль: активний; Діаметр вентиляторів: 1x120 мм; Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм;
Процесор: Atheros QCA9533 650 МГц; Пам'ять: 64 Мб; Режими роботи пристрою: Точка доступу; Кількість портів Ethernet: 1; Швидкість WiFi: 802.11 b / g / n 300 Мбіт / с; Швидкість Ethernet: 10 / 100 Мбіт / с;...
Операційна система: Android 13 / Дисплей: 10.1" 1920x1200 / Модель процесора: Dimensity 720 / Кількість ядер процесора: 8 / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Стандарти...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення...