Акустична система REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 296773
Уточнити наявність
Акустична система REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA) REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA) Формат акустики 1.0 REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA) Тип стаціонарні REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA) Кількість смуг немає даних REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA) Потужність 6 Вт REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA) Потужність сабвуфера - REAL-EL S-170 Black (EL121100013) (UA) Потужність сателітів 2 х 3 Вт
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 1.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 6 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 3 Вт; Частотний діапазон: 150 - 20000 Гц; Частотний діапазон сабвуфера: -; Співвідношення сигнал/шум: даних немає; Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Детальніше про товар
615
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Формат акустики: 1.0
Тип: стаціонарні
Кількість смуг: немає даних
Потужність: 6 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: 2 х 3 Вт
Частотний діапазон сабвуфера: -
Співвідношення сигнал/шум: даних немає
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Bluetooth: ні
Кардрідер: ні
FM-приймач: ні
Пульт ДК: ні
Живлення: від USB
Час роботи: -
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал корпусу сабвуфера: -
Матеріал корпусу сателітів: -
Діаметр динаміків: 2 x 45 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -
Габарити: -
Габарити сабвуфера: -
Габарити сателітів: 440 х 88 х 83 мм
Вага: 0.7
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Кількість смуг: немає даних
Сила: 6 Вт
Sabwufer Power: -
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
Bluetooth: Ні
Cardrider: Ні
Супутниковий матеріал: -
Діаметр динаміків: 2 х 45 мм
Розміри Sabwufer: -
Супутникові розміри: 440 x 88 x 83 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Тип: портативна акустична система; Діапазон частот: 110 - 20 000; Сила: 4.2 Вт; Крім того: захист IP67; JBL Pro Sound Technology; Побудований -в петлі для зручного перенесення; Бездротові...
Вид: Портативна акустична система; Частотний діапазон: 110 - 20000; Потужність: 4.2 Вт; Додатково: Захист IP67; Технологія JBL Pro Sound; Вбудована петля для зручного перенесення;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Кількість смуг: 1; Час роботи: 16 год; Діаметр динаміків: 46 мм; Діаметр динаміків сабвуфера: -; Діаметр динаміків сателітів: -; Розміри: 76 х 95 x 76 мм; Розміри сабвуфера: -;...
Також вас можуть зацікавити
Виробник: Amazon / Потужність: 15 Вт / Комунікації: Bluetooth, Wi-fi / Функції: Контроль за допомогою смартфона, Режим гучний зв'язок, Вбудований мікрофон / Колір: Чорний
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: 100 А; Максимальний струм заряду: 2.1 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): 40 %; Номінальна...