Акустична система Razer Nommo V2 Black (RZ05-04750100-R3G1) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 276135
Уточнити наявність
RAZER
RAZER
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне, бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.1; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна частота відтворення: 40 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси: Bluetooth 5.3; Роз'єми: USB
Ремонт
Основні
Формат 2.1
Тип Стаціонарні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Тип: динаміки
Підключення: провідний, бездротовий
Встановлення: полиця
Кількість каналів: 2.1
Мінімальний вхідний опір: 4 Ом
Максимальний вхідний опір: 12 Ом
Мінімальна частота відтворення: 40 Гц
Максимальна частота відтворення: 20 кГц
Інтерфейси: Bluetooth 5.3
Роз'єми: USB
Тип акустичних стовпців: навколишній звук
Чутливість: 98 дБ
Сила стовпців, Вт: 6
Потужність: мережа
Будівельний матеріал: пластик
Матеріал Sabwufer: MDF
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: портативна акустична система; Діапазон частот: 110 - 20 000; Сила: 4.2 Вт; Крім того: захист IP67; JBL Pro Sound Technology; Побудований -в петлі для зручного перенесення; Бездротові...
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 130 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 45 – 20 000 Гц;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 100 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Формат акустики: 2.0 / інтерфейси: RCA, Bluetooth, AUX / Харчування: від Мережі / Матеріал корпусу: Алюміній, вінілл, пластик / Вихідна потужність: 100 Вт / Діапазон частот: 30 Гц - 20...
Основні характеристики; Підключення: провідний, бездротовий; Встановлення: підлога; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Кількість каналів: 1.0; Мінімальна частота відтворення: 20 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси:...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Блог
800
771
Також вас можуть зацікавити
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Підключення: провідне; Конструкція: накладні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм; Тип кріплення: оголов'я; Акустичне оформлення: закриті; Опір навушників: 32 Ом;...
Тип підключення: дротове; Частотний діапазон: 20 – 20 000 Гц; Чутливість: 98 дБ; Опір навушників: 32 Ом; Конструкція мікрофона: вбудований у кабель; Довжина кабелю: 1.2 м;...