Принтер EPSON LQ-690II (C11CJ82401)
Залишити відгук
Код товару: 333817
Уточнити наявність
EPSON
EPSON
Технологія друку: матрична; Кольоровість друку: монохромна; Максимальний розмір друку: A4; Швидкість друку матричного принтера: 360 зн/с; Інтерфейси: USB 2.0; Підтримувані ОС: Windows; Макс. рівень шуму: 54 дБ; Потужність в режимі друку: 38 Вт; Живлення: мережа 220 В; Розміри: 480×301×211 мм
Ремонт
Основні
Тип Матричні принтери
Технологія друку Матричний друк
Тип друку Чорно-біла
Формат А4
Wi-Fi Ні
Мережевий принтер (LAN, Ethernet) Так
Bluetooth Ні
USB Так
Всі характеристики
Технологія друку: Матриця
Натисніть колір: монохром
Максимальний розмір друку: A4
Швидкість друку матриці: 360 ТЗ/с
Інтерфейси: USB 2.0
Підтримувана ОС: Windows
Макс. Рівень шуму: 54 дБ
Споживання електроенергії в режимі друку: 38 Вт
Потужність: мережа 220 V
Розміри: 480 × 301 × 211 мм
Вага: 6,8 кг
Рекомендовані картриджі: C13S015610
Часті питання про МФУ та принтери
🏆 Які МФУ та принтери найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на МФУ та принтери. Скільки коштують МФУ та принтери?
💻 Де купити МФУ та принтери у Львові?
🔥 МФУ та принтери які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
ОС: iPadOS 17 / Діагональ: 11" / Роздільна здатність: 2420x1668 / Ultra Retina Tandem OLED / Оперативна пам'ять, ГБ: 8 / Вбудована пам'ять, ГБ: 256 / Процесор: Apple M4 (10 ядер) + Apple GPU (10-core graphics) / Wi-Fi...