Тостер Philips Eco Conscious Edition HD2640/10 (UA)
Код товару: 279313
Є на складі
Топ продажів
- Розділ: Тостери
- Дивитися інші: Тостери Philips
- Гарантія на товар: 24 місяці
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Тостери
🏆 Які Тостери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Тостери:
Tefal TT761138
Gorenje T 1100 CLI
Tefal TT693110
Tefal TT1A1830
Gorenje T1100CLI (UA)
💲 Ціни на Тостери. Скільки коштують Тостери?
💻 Де купити Тостери у Львові?
🔥 Тостери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Тостери:
Rotex RTM120-W (UA)
Esperanza EKT002 (UA)
Grunhelm GWD012
Ardesto T-F17WG (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Тип керування: механічне; Потужність: 700 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Функція підігріву: є; Функція...
Тип керування: електронне; Потужність: 1100 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: метал+пластик;...
Тип керування: механічне; Потужність: 750 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: метал; Функція...
Тип керування: механічне; Потужність: 850 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Кількість ступенів підсмажування: 7; Матеріал корпусу: пластик; Функція...
Переглянуті товари
Тип роз'єму: XLR-3; Тип: динамічний; Спрямованість: всеспрямований (360 °); Чутливість мікрофона: 73 дБ; Частотний діапазон мікрофона: 20 – 20000 Гц; Опір: 200 Ом; Потужність...
Топ продажів
Тип: перехідник; Тип Вхід: USB 2.0; Тип Вихід: mini USB; Довжина: 0.5 м
Уточнити наявність
Тип: подовжувач; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2200 Вт; Номінальна напруга: 220 В; Максимальний струм: 10 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Сумісність із брендом: Apple; Сумісність: Apple AirPods Pro 2 2022; Колір чорний;
Місткість: 2100mAh; Напруга: 7.4V; Тип акумулятора: Li-ion;