Монітор Philips 32B1N3800/00 (32B1N3800/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 338576
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 32
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу)
Екранна діагональ: 32 дюйма
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 75 Гц
Дисплей кольору: SRGB
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: Ні
Час відповіді: 4 MS
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,155 х 0,155 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.; USB 2.0 - 4 ПК; ПК USB Type-C-1.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Так
ВладаДинаміка: 2 х 2 Вт
Екран, що обертається (Pivot): Так
Діапазон обертання (Pivot): ~ 90 градусів (ліворуч); ~ 90 градусів (праворуч)
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 25 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії в спокої: 0,4 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 613 мм
Висота (з підставкою): 524 мм
Глибина (з основою): 205 мм
Вага: 6 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...