Монітор Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 350853
Є на складі
Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Philips 27M2N3501PA/00 (UA)
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Діагональ екрану, дюймів: 27
Тип ЖК-матриці: IPS
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, точок: 2560x1440
Крок точок, мм: 0,23
Час реакції, мс: 1
Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість, кд/м?: 300
HDR: є
Колірна гамма sRGB, %: 120
Колірна гамма AdobeRGB, %: 90
Колірна гамма DCI-P3, %: 95
Глибина кольору: 8 біт + FRC
Покриття екрану: антиблікове
Частота оновлення, Гц: 260
DisplayPort: є
HDMI: + (2x)
Засоби мультимедіа: аудіовихід, динаміки (2 x 2 Вт)
Вбудовані динаміки, Вт: 2x2
Регулювання підставки за висотою (діапазон регулювання, мм): + (130)
Поворотний екран: є
Адаптивна синхронізація: Adaptive Sync
Flicker-Free: є
Тип блоку живлення монітора: вбудований
Розміри, мм: 614x519x261
Вага, кг: 5,66
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Примітки: приціл, освітлення темних ділянок (ShadowBoost), Smart Sniper
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Потужність: 1000 Вт; Управління: механічне; Кількість швидкостей: 8; Об'єм чаші: 4.5 л; Матеріал чаші: нержавіюча сталь; модулі: блендер; млин; м'ясорубка; Об'єм блендера: 1.5...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Уточнити наявність
Тип: кухонна машина; Потужність: 1800 Вт; Об'єм основної чаші: 8 л; Об'єм чаші блендера: 1.5 л; Кількість швидкостей: 10; Функції: шаткування, замішування тіста, блендер,...