Монітор AOC Q27B35S3 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 351585
Є на складі
Монітор AOC Q27B35S3 (UA)
AOC Q27B35S3 (UA)
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Діагональ екрану, дюймів: 27
Тип ЖК-матриці: IPS
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, точок: 2560x1440
Крок точок, мм: 0,23
Час реакції, мс: 4
Тип системи підсвічування: LED
Максимальна яскравість, кд/м²: 300
HDR: є
Колірна гамма sRGB, %: 102,5
Колірна гамма AdobeRGB, %: 76
Колірна гамма DCI-P3, %: 75,6
Покриття екрану: антиблікове
Частота оновлення, Гц: 120
DisplayPort: є
HDMI: є
Засоби мультимедіа: динаміки
Адаптивна синхронізація: Adaptive Sync
Flicker-Free: є
Тип блоку живлення монітора: зовнішній
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Примітки: Global Dimming
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Тип: ручний; Потужність: 200 Вт; Кількість швидкостей: 5 швидкостей; Насадки: гаки для замішування тіста, насадка для змішування; Основні функції: турборіжим; Матеріал...
Уточнити наявність
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не зігнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрана: 24,5"; Тип матриці: LED, швидка IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...