Монітор Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 315358
Є на складі
Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Philips 27M2N3500NL/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 0.5м0; /м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, ігор
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: VA
Оновлення екрана: 180 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Час відповіді матриці: 0,5 мс
Динамічний контраст: Мега
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Крок між пікселями, мм: 0,23
Технології вдосконалення: Game SmartImage, HDR 10, Crosshair, Low Blue Light, Flicker Free
Технології синхронізації: AMD Freesync Premium, Nvidia G-Sync
Інтерфейси та з'єднання: 1 x Displayport, 2 x HDMI, 1 x Neadphone
Споживання електроенергії в робочому режимі: 21.6 Вт
Коригування регулювання: коригування схильності
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +20 °
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Особливості: Кенсінгтонський замок гніздо
Розміри з підставкою: 615 x 463 x 193 мм
Вага без упаковки: 4,34 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...