Монітор Philips 27B2N4500/00 (27B2N4500/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 353915
Є на складі
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашнього офісу)
Розмір екрану: 27"
Тип матриці: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Колірний обсяг: SRGB x 125%
Кількість кольорів: 16,7 млн
HDR: ні
Час відгуку: 4 мс
Вбудований калібратор: ні
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync
Розмір точки: 0,233 x 0,233 мм
Яскравість: 350 кд/м²
Статична контрастність: 1500 x 1
Динамічна контрастність: 50 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2; DisplayPort 1.2 - 1
ТВ-тюнер: ні
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 150 мм
Регулювання кута нахилу (Tilt): Так
Діапазон регулювання нахилу (Tilt): ~5 градусів (вперед/вниз); ~30 градусів (назад)
Регулювання кута повороту (Поворот): Так
Можливість настінного кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 13 Вт
Споживання енергії в режимі очікування: 0,3 Вт
Колір: Сірий
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 436 мм
Глибина (з підставкою): 231 мм
Вага: 6,8 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...